Archiwum Lipiec 2019 | OSP ANDRYCHÓW

Archiwum Lipiec 2019

28.07.2019r.
„Tlenek węgla”
Około godziny 19:45 zostaliśmy zadysponowani na ulicę 27-Stycznia w Andrychowie. W jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego uruchomiła się czujka tlenku węgla. Po przybyciu na miejsce strażacy sprawdzili mieszkanie detektorami, które wykazały niewielkie stężenie CO w powietrzu. W mieszkaniu nie było nikogo. Działania prowadzili: GBARt, GCBARt i SHD23 JRG Andrychów, GBA OSP Andrychów oraz patrol Policji.


19.07.2019r.
„Kolizja”
Około godziny 17:45 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Żwirki i Wigury w Andrychowie. Podczas jazdy mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany samochód. Kierowcą na miejscu zajął się ZRM. Działania prowadzili: GBARt i GCBARt JRG Andrychów, GBA OSP Andrychów, ZRM oraz patrol Policji.


17.07.2019r.
„Przypalona potrawa”
W dniu dzisiejszym o godzinie 16:42 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Olszyny w Andrychowie. Zgłoszenie dotyczyło dymu wydobywającego się z okien mieszkania w budynku wielorodzinnym. Po dojeździe na miejsce i wejściu do mieszkania przez okno okazało się, że pali się przygotowywana na kuchence potrawa. Pożar został szybko opanowany. Działania prowadzili: GBARt, GCBARt i SHD23 JRG Andrychów, GBA OSP Andrychów oraz patrol Policji.


7.07.2019r.
„Podziękowanie”

Zarząd i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Andrychowie serdecznie dziękują Wszystkim, którzy złożyli ofiarę w wysokości 13722,20 zł. i 11 euro do puszek przy Kościele Św. Macieja w Andrychowie. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup ubrań specjalistycznych dla druhów naszej jednostki. 


2.07.2019r.
„Pożar szopy”
Około godziny 7:10 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Beskidzką w Andrychowie. Zgłoszenie dotyczyło pożaru szopy na terenie ogródków działkowych. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali przybudówka domku, w której znajdowało się drewno. Pożar został szybko opanowany i nie zdołał się rozprzestrzenić. Działania prowadzili: GBARt, GCBARt JRG Andrychów, GBA OSP Andrychów oraz patrol Policji.