Archiwum Sierpień 2019 | OSP ANDRYCHÓW

Archiwum Sierpień 2019

31.08.2019r.
„Pokaz sprzętu”
W sobotnie popołudnie nasza jednostka uczestniczyła w obchodach 40-lecia istnienia Ogrodu Działkowego „Radość” przy ulicy Beskidzkiej. Po uroczystej Mszy Świętej i części oficjalnej obchodów odbyła się zabawa taneczna. Atrakcją dla dzieci był pokaz sprzętu strażackiego naszej jednostki. W pokazie brały udział zastępy GBA i GLBM.


30.08.2019r.
„Ulewne deszcze”
W dniu dzisiejszym o godzinie 18:04 nasza jednostka została zadysponowana do usuwania skutków obfitych opadów deszczu. Nasze zastępy (GBA i GLBM) pompowały wodę z zalanych piwnic budynków mieszkalnych oraz pomieszczeń szkoły. Działania zostały zakończone około godziny 20:45.


23.08.2019r.
„Kobieta ukąszona przez pszczołę”
O godzinie 14:10 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Powstańców Warszawy w Andrychowie. Kobieta po ukąszeniu przez pszczołę dostała uczulenia i nie mogła zdjąć obrączki z palca. Po rozcięciu obrączki kobietą zajął się przybyły na miejsce ZRM. Działania prowadzili: GBARt JRG Andrychów, GLBM OSP Andrychów oraz ZRM.


9.08.2019r.
„Przypalona potrawa”
W dniu dzisiejszym o godzinie 12:24 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Włókniarzy w Andrychowie, gdzie z okien mieszkania budynku wielorodzinnego wydobywał się dym, a na klatce schodowej unosiła się woń spalenizny. Po wejściu do mieszkania okazało się, że spaleniu uległa przygotowywana potrawa. Działania prowadzili: GBARt, GCBARt, SHD23 i SLOp JRG Andrychów, GBA OSP Andrychów oraz patrol Policji.


5.08.2019r.
„Samochód uderzył w drzewo”
Około godziny 10:17 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Starowiejską w Andrychowie. Podczas jazdy mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Działania polegały na pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w ewakuacji poszkodowanego z samochodu oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.  Działania prowadzili: GBARt i GCBARt JRG Andrychów, GLBM OSP Andrychów, ZRM, Straż Miejska oraz patrol Policji.